Birdem Gıda Malatya

+90(422 336 65 66) destek ve bilgi hattı
info@birdemgida.com mail adresimiz
Çalışma saatlerimiz
mesai içi 08:00 17:00

KURUMSAL

Şirketimiz 2010 yılında Malatya'da kurulmuş olup kayısı işletmeciliği yapmaktadır. Malatya Yeşilyurt Organize Sanayi Bölgesinde 20.000m² açık 5.650m² kapalı alana kurulu olan modern fabrikamızda kaliteli ve hijyenik üretim yapılmaktadır.  
İç piyasada kalitemizin bir belgesi niteliğinde yerel ve ulusal marketler zincirlerinin kayısı, ceviz, incir, erik ve üzüm vb. ürünlerini fabrikamızda hazırlayıp müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.
 
VİZYONUMUZ
Prensiplerimizden taviz vermeden hijyenik bir ortamda, standartlara uygun ürün üreterek istikrarlı bir büyüme sağlamayı hedefliyoruz.
Bizi geleceğe taşıyacak büyük projelerin peşinde koşarak tüm dünyanın tanıdığı, güvenilir örnek bir marka olmayı amaçlıyoruz.
 
MİSYONUMUZ
Başta tüketicilerimizin memnuniyeti olmak üzere, tüm çalışanlarımızın yüzünü güldürmeyi kendimize görev biliyoruz.
"Yalnız kaliteli hammaddeden, kaliteli ürün elde edilebilir." felsefesi ile çalışıyoruz. Çünkü kalitenin tesadüf olmadığının bilinci içerisindeyiz. Nezih ve temiz bir ortamda, yenilikçi ruha sahip, genç, dinamik ve alanında uzman bir kadroyla lezzetli ürünler üreterek tüketicilerimizin sofrasındaki keyifli anlara ortak oluyoruz.
 
İLKELERİMİZ;
1 - Müşteri memnuniyeti odaklı,
2 - İnsan sağlığına değer veren,
3 - Dürüst, güvenilir,
4 - Ahlâki değerlere önem veren bir firmayız.